Töötoad 2021

Anna Lutteri töötuba

Anna Lutter

Jätkusuutlikult ja loovalt – ideest teostuseni

Fookuses KÕRVARÕNGAD

 

Anna Lutter on Raplamaa taustaga käsitöö entusiast. Ta on kolme isetegemisraamatu autor, käsitöö ja kodunduse õpetaja, blogija, koolituskeskuse KUUT looja ja brändi annalutter eestvedaja, kahe lapse ema ja suur lõunauinakute armastaja. Üsna laiahaardeliseks kujunenud tegevusampluaad ühendab ja seob tervikuks armastus käsitöö ja asjade ise tegemise vastu. Annal on magister cum laude haridusteadustes; tema elukestval õppel ja tegevusel saab silma peal hoida läbi tema üsna aktiivse Instagrami konto @lutteranna.

Töötuba toimub 4. märtsil Rapla Kultuurikeskuses Weinbergi saalis kell 18.30- 20.30

 

Töötoa hind on 25 eur. Hind sisaldab juhendamist, kõiki vajalikke materjale ja valminud toote saab kaasa võtta. Tasumine garanteerib töötoas osalemise. Grupi suurus on limiteeritud.

Rao Heidmets töötuba

Rao Heidmets

RAO HEIDMETSA TÖÖTUBA

 

Rao Heidmets on Raplamaaga seotud filmimees- animaator.

Omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis energeetiku eriala, osales ta juba ülikoolipäevil Kunstiinstituudi rühmituses “PäraTrustFilm” undeground filmide tegemisel.  Peale ülikooli lõpetamist muutis ta aga kohe elukutset ja asus tööle stuudiosse “Tallinnfilm”.

Paljud tema filmid on pälvinud rahvusvahelisi tunnustusi, mõned neist; “Papa Carlo Teater” nomineeritud Palm D’Or-ile Cannes’is,  Grande Prix, Portugalis. “Elutuba” Colden Kentaur, Peterburis. “Kaasasündinud kohustused” Grande Prix, Ottava, Grande Prix, Fredrikstad.ta on osalenud paljude filmifestivalide züriides ja teinud hulga rahvusvahelisi workshoppe. Alates 1986 aastast on osalenud nii grupinäitustel, kui isikunäitustel erinevates maailma riikides.

Rao Heidmets on olnud Eesti Animatsiooni Liidu esimees, Eesti Filmi Sihtasutuse Ekspertkomisjoni liige, Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti ekspertkomisjoni liige ning Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti ekspertkomisjoni liige.

Lisaks on ta õpetanud tulevastele kunstnikele animatsiooni, reziid ja loovat mõtlemist.

 

Rao Heidmetsa animatsiooni töötuba erienevas vanuses kooliõpilastele toimub:

4. märtsil kell 15.00 Rapla Vesiroosi Koolis
6. märtsil kell 12.00 Rapla kinos.

 

Töötuba on TASUTA, registreerida kooli huvijuhile Andres Sahkurile tel. 55543865