Vera ja naudingud

Vera ja naudingud

Vera ja naudingud

Erootiline draama “Vera ja naudingud”
1 t 44 min
Argentiina 2023
Režissöör: Romina Tamburello, Federico Actis
Osades: Luciana Grasso, Inés Estevez

17-aastane Vera jagab ennast võrkpalli ja kooli vahel ning veedab sõpradega mõnusalt aega nagu tavaline teismeline. Tundub, et ta on täiuslik tütar, kes ei satu kunagi pahandustesse. Kuid tal on salajane hobi: ta üürib anonüümselt tühja korterit teismelistele, kes otsivad kohta, kus seksida. Ta varastab võtmed oma hajevil emalt, kes haldab eri kinnisvara, ja korraldab kõik ära. Teismelised tulevad ja lähevad, kasutades korterit segamatult paar tundi. See teeb Verast kõigi nende vajaduste kangelase. Ühtlasi avab ta enda jaoks uue maailma – mängides nähtamatut, jääb Vera suletud ukse taha ja tunnetab enda tärkavat seksuaalset iha teiste naudingut kuulates.

See naljakas, energiline ja natuke ulakas debüüt näitab täiskasvanuks saamist ja seksuaalset ärkamist 17-aastase tüdruku vaatepunktist, pakkudes sellega vastukaalu tüüpilisele loole teismelise poisi seksuaalsetest otsingutest.

Midagi täiesti ettearvamatut ja uut Argentiinast esitleb värskeid tegijaid, kel silma peal hoida. Film on meeldejääv ja vabastab iga vaataja sisemise teismelise ning tõstab tuju.

Triin Tramberg